KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509169

nr 1250 9169

Åsa Lindsjö, hus. Signerad, daterad 06. Olja på duk, 30x30

Utrop:

600 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:13:02

Lis Husberg (f. 1920)